Informace o nás

Mateřská škola Vsetín, Sychrov 96 je v provozu od 2. ledna  1984.
V roce 1997  byla provedena rozsáhlá rekonstrukce celé budovy.
V následujících dvou letech byly upraveny chodníky, zhotoveny bezbariérové přístupy  a umělohmotný povrch na hrací ploše školní zahrady. V roce 2008 – 2009 bylo opraveno hygienické zařízení v 1. třídě, vyměněny stolky a židle pro děti ve všech třídách. Před dvěma roky  proběhla ve všech třídách  výměna podlah, ve třech odděleních byly vyměněny nové vstupní dveře s kamerovým systémem. Během letošního roku budou některé třídy dovybaveny novým moderním nábytkem.
  V současné době jsou pro předškolní děti otevřeny tři běžné a dvě speciální logopedické třídy.
Součástí MŠ je školní jídelna, která připravuje jídlo pro děti 3x denně podle zásad zdravé výživy, sleduje a vyhodnocuje každý měsíc spotřební koš použitých potravin.
Od Nového roku se zdravě stravujeme. Děti mají ke každé ranní svačince na výběr ovoce i zeleninu.
Provozní doba MŠ je od 6.15 – 16.00 hodin.
Cílem MŠ je dovést děti na konci jejich předškolního období k tomu, aby v rozsahu svých osobních předpokladů získaly přiměřenou fyzickou, psychickou a sociální samostatnost a základy důležité pro rozvoj učení a vzdělávání.